Акватерм Київ 2023


Міжнародний Виставковий Центр став для нас головним місцем зустрічей та обміну ідеями для інженерного ринку України:

  • Biotal – міжнародна виставка систем очищення води. Їх основна галузь діяльності пов’язана з розробкою, проектуванням і будівництвом очисних споруд для обробки стічних вод;
  • Aquatherm Kyiv – міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів;
  • KyivBuild Ukraine – міжнародна будівельна та інтер’єрна виставка;
  • Intertool Kyiv – міжнародна виставка інструментів, систем кріплення та садового інвентарю.

Протягом трьох насичених днів учасники компанії “Біотал” зустрічалися з професіоналами галузі, отримували натхнення та обмінювалися досвідом. Ми активно брали участь у майстер-класах, інтенсивних навчаннях та ознайомлювалися з новинками, представленими на стендах інших учасників.

Ми мали можливість представити свої новинки та демонструвати нові можливості для розвитку бізнесу компанії “Біотал”. Активно взаємодіяли з іншими учасниками, обговорюючи свої досягнення та вчачились від інших професіоналів галузі.

Ці три насичених дні наша компанія надала можливість поширити свої знання, збагатити себе новими ідеями та знайти нові шляхи розвитку нашого бізнесу.