Відрізнюємо якісну очистку стічних вод від низькорівневих: поради від професіонала


Досвідчене око фахівця навіть за зовнішнім виглядом може відрізнити якісний продукт від фальшивки. Але не всі покупці є фахівцями у питаннях очистки стічних вод.

Тому недобросовісні менеджери намагаються продавати установки, які насправді тільки імітують процес очистки стічних вод, переконуючи покупця, що йому не варто переплачувати за “BIOTAL”.

Інші при виготовленні своїх установок економлять на всьому: на матеріалах, з яких виготовлюється корпус установки, на надійності комплектуючих вузлів і деталей, на кількості повітродувок, на автоматиці. Наприклад, якщо таку установку наповнити водою і подати в неї повітря, у покупця виникає ілюзія, що процеси, які там відбуваються , такі ж, як і в установці “BIOTAL”. Але покупцеві невідомо, що для нормальної очистки стічних вод при заявленій продуктивності установки необхідно подавати в установку вдвічі більше кисню, а для цього потрібна не одна, а дві, а то й три повітродувки.

В установках біологічної очистки стічних вод обов’язково необхідно передбачати систему рециркуляції активного мулу між зонами очистки, заходи по ефективному затримуванню грубих нечистот, систему автоматичного видалення надлишкового активного мулу і т.п.

Такі імітатори у своїй рекламі нададуть вам детальну інформацію про те, як треба виконати підготовчі роботи, як встановити установку, щоб її не виштовхнули назовні грунтові води, як влаштувати дренаж і його вентиляцію, але ви не отримаєте детальний опис тих технолгічних процесів очистки стічних вод, які відбуваються в самій установці, тому що описувати там нічого. Тому до тих пір, поки в нашій країні не буде налагоджена чітка система контролю якості очищенних стічних вод, така недобросовісна конкуренція буде процвітати.


Шановні покупці,

будьте пильними і не купуйте імітатори, купуйте якісні технології очистки стічних вод.


Подбаємо разом про чистоту нашого довкілля!

Консультація, підбір установок ПП “Укрбіотал-монтаж”
📌 +38 (067) 41-24-211