Ультрафіолетове Знераження


Вже майже століття відомо, що ультрафіолетове світло певних довжин хвиль – ефективний бактерицидний агент. УФ-опромінення (УФО) найбільш перспективний метод знезаражування води з високою ефективністю стосовно патогенних мікроорганізмів, що не призводить до утворення шкідливих побічних продуктів.

УФ – устаткування легко вписується в типові технологічні схеми, не потрібно проведення значних будівельних робіт на існуючих спорудах.

Серед небагатьох варіантів існують такі установки типу УЗУФ, що серійно виготовляються на Україні і устаткування відповідає технічним умовам ТУ У 28.2-35842075-001:2023 та являється придатною для експлуатації. Установки знезараження ультрафіолетом типу “УЗУФ” використовуються для обеззараження питної води, а також для обеззараження стічних побутових стоків після проходження циклу повної біологічної очистки.

УФ-опромінення на заключному етапі водопідготовки забезпечує надійне знезаражування за всіма показниками, у тому числі відносно вірусів і збудників паразитарних захворювань.