Очисні споруди для шкіл,  дитсадків, кафе, ресторанів


При проектуванні очисних споруд для шкіл, дитсадків, кафе, ресторанів та інших об’єктів, з установками “BIOTAL” важливо враховувати наступні особливості:

1. При проектуванні очисних споруд для шкіл, дитсадків, кафе, ресторанів та інших об”єктів, на яких передбачене приготування їжї, необхідно встановлювати жировловлювачі, оскільки вона усуває надмір жирів, що утворюють шкідливу плівку на бактеріях активного мулу, знижуючи їх життєздатність.
2. Необхідно мати окремі каналізаційні виводи для господарсько-побутових стічних вод від санвузлів, душових кабін та мийок посуду. Стічні води від санвузлів і душових направляються безпосередньо до установки “BIOTAL”, а жировмісні стічні води від мийок посуду спочатку проходять попередню очистку у жировловлювачі, а потім змішуються зі стічними водами від санвузлів і душових.
3. Рекомендується встановлювати зовнішні жировловлювачі, які є ефективними, простими в обслуговуванні та не завдають незручностей у приміщеннях. У нашій компанії доступні поліпропіленові жировловлювачі з продуктивністю від 1 до 5 л/с, які легко встановлюються у стандартних залізобетонних колодязях. При розрахунку продуктивності жировловлювача враховується пропускна здатність мийок.

Докладні розміри та опис жировловлювачів наведені на нашій сторінці.