Сайт більше не підтримується. Нова версія сайту доступна за посиланням new.biotal.zt.ua
Новини → Навчальна лабораторія очищення стічних вод BIOTAL у НУВГП
В  Національному університеті водного господарства та природокористування ( м. Рівне) відкрилась навчальна лабораторія очищення стічних вод BIOTAL® (624 ауд.). 

В заході прийняли участь автор технології  Олександр Тетеря (Чеська Республіка), директор ТОВ «UKRBIOTAL» (м. Рівне) Василь Мельник, директор Сергій Тетеря та головний інженер Олександр Марченко ПП «УКРБІОТАЛ-МОНТАЖ» (м. Житомир), викладачі, співробітники ННІБА та студенти.

  Автор технології Олександр Тетеря є випускником університету, який отримав диплом будівельника за спеціальністю «Водопостачання та водовідведення».   

Впродовж багатьох років Олександр  Іванович підтримує зв’язок з рідним університетом, ознайомлюючи студентів із сучасними технологіями очищення стічних вод та виробництвом очисних споруд.  

Олександр Тетеря розповів студентам про  підходи  в різних країнах до очищення малих об’ємів стічних вод, а також про тривалий та складний шлях розвитку та впровадження технології BIOTAL®.  

Відтепер нова аудиторія, обладнана діючою моделлю установки BIOTAL®, установкою дослідження гідроавтоматичних пристроїв BIOTAL®, банерами з технологічною схемою та описом технології BIOTAL®, що дозволяє детально продемонструвати та пояснити сучасні підходи й технології в очищенні малих об’ємів побутових та близьких до них за складом стічних вод.
 
Щиру вдячність висловила  кафедра водопостачання, водовідведення та бурової справи представникам Рівненського та Житомирського представництв BIOTAL® та особисто Олександру Тетері за проведений ремонт ауд. 624 та розміщене в ній обладнання BIOTAL®.

Додано 13.05.2017, 09:37