Сайт більше не підтримується. Нова версія сайту доступна за посиланням new.biotal.zt.ua
Виробництво BIOTAL

BIOTAL

Технологія BIOTAL являє собою новий спосіб глубокої біологічної очистки стічних вод - триступеневий біологічний реактор SBR з багатоконтурною рециркуляцією активного мулу.

BIOTAL - реалізація ряду нових, які охороняються патентами, технічних рішень, які дозволили комплексно вирішити традиційні проблеми малих очисних споруд. Технологія BIOTAL запатентована в 28-ми країнах світу.

На базі технології BIOTAL в 2000 р. були створені: ТОВ "UKRBIOTAL" в м. Рівне (Україна) і ТОВ «БИОТАЛ» в м. Москва (Росія), в 2004 році - ООД «BIOTAL-BULGARIA» в м. Варна (Болгарія), а в 2008 році - "BIOTAL CZ s.r.o" в м. Оломоуц (Чеська Республіка), для комплексного вирішення питання водовідведення - проектування, серійного виробництва, монтажу та сервісу установок BIOTAL. З 2000 р. фірма "UKRBIOTAL" виросла з невеликого підприємства, котре нараховувало декілька співробітників, до лідера в галузі очистки малих об`ємів стічних вод в Україні. Професійна робота більше ста спеціалістів фірми і її фірм-партнерів, унікальність технології BIOTAL і європейський підхід до роботи забезпечують динамічне зростання ТОВ «UKRBIOTAL», головне в роботі котрого - максимальна увага до замовника, високий рівень виготовлення обладнання і якісний сервіс. ТОВ «UKRBIOTAL» - єдине підприємство в Україні, яке серійно виготовляє установки очистки побутових стічних вод, член Української Водної Асоціації.

На підприємстві розроблена і впроваджена система якості, яка базується на міжнародних стандартах ISО 9001-2009. У вересні 2008 року система управління якістю ТОВ "UKRBIOTAL" була сертифікована в системі УкрСЕПРО (сертифікат UA 2.055.03162-08 від 22.09.2008 р.). В 2010 р. ТОВ «UKRBIOTAL» було прйинято в члени Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості. Успішно завершена європейська сертифікація (СЄ) установки біологічної очистки стічних вод BIOTAL компанією «TUV SUD». З травня 2010 року почато виробництво установок BIOTAL в Чеській Республіці для країн Європи. ТОВ «UKRBIOTAL» - дипломант міжнародного конкурсу «Золота Фортуна», переможець Першого Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість і безпека» і Другого Всеукраїнського конкурсу «Екологія XXI». В рамках іміджевої програми «ЛIДЕРИ XXI СТОЛIТТЯ», для продукції ТОВ «UKRBIOTAL» - установок біологічної очистки стічних вод BIOTAL - присвоєно знак якості «Вища проба». Міжнародним визнанням технології BIOTAL стало вручення д-ру Александру Тетері в Парижі (22.05.2005 р.) золотої медалі і сертификату «Золотого» учасника 96-го Міжнародного салону винаходів «Конкурс Лепін».

На 34-му Міжнародному салоні винаходів, нової техніки і технологій, який є найбільшою подією у світі, який проходив під девізом "Все для людини, все в ім`я людини" в Женевському виставковому центрі Palexpo (Швейцарія) (5-9.04.2006 р.), установка BIOTAL отримала високу оцінку Міжнародного жюрі - золоту медаль в категорії "Охорона навколишнього середовища/Екологія", а також відмічена спеціальним призом Корейської асоціації винахідників за високий рівень технології BIOTAL. В 2009 році ТОВ «UKRBIOTAL» стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України-2009", в рамках якого установки біологічної очистки стічних вод BIOTAL визнані кращим товаром України. Технологія BIOTALвідзначена рядом дипломів і медалей республіканських і міжнародних виставок і конкурсів.  


Виробництво

3 2000 року фірмою "UKRBIOTAL" (Україна, м.Рівне) виготовляються установки BIOTAL, з міцного і довговічного поліпропілену фірми "SIMONA" (Німеччина), продуктивністю від 1,5 до 300 м³/добу, а також установки залізобетонного виконання продуктивністю від 10 до 2400 м³/добу.

Згідно Експертного висновка 2002.В. №56. 14541. 1181 від 07.11.2002 р. Державного комітету України з нагляду за охороною праці, проектна документація на виготовлення установок BIOTAL відповідає вимогам нормативних актів з питань охорони праці. За шістнадцять років виготовлено, введено в експлуатацію і успішно працюють більше 6000 установок BIOTAL в 16-ти країнах, з них більше 1500 - в Україні (котеджні містечка в Київській, Одеській областях, Дністровська ГЕС, ГАЕС, аквапарк в м. Саки, завод «Nemiroff», бази відпочинку в смт.Затока Одеської області, АР Крим та ін.).


  
 
 
 
BIOTAL-очищення стічних вод 
канал  YouTube