Сайт більше не підтримується. Нова версія сайту доступна за посиланням new.biotal.zt.ua
Оцінка впливу на навколишнє середовище

Будь-яка реалізація господарської діяльності повинна в складі проекту містити розділ «Оцінка впливу на навколишнє середовище».

Основна мета розділу ОВНС - екологічне обґрунтування доцільності господарської  діяльності і способів її реалізації, визначення шляхів і способів нормалізації стану навколишнього середовища та забезпечення вимог екологічної безпеки. Очищення стічних вод до нормативних показників, зменшення негативного впливу очисних споруд на навколишнє природне середовище шляхом впровадження сучасних, екологічно безпечних технологій.

У ситуації, яка склалася на сьогоднішній день, найбільш сприйнятливою ланкою є навколишнє природне середовище, яке відчуває надзвичайне антропогенне навантаження. 

Для чого потрібні очисні споруди?

Будівництво котеджних містечок, розвиток селищ, сіл, міст , а також підвищення рівня життя включає в себе розвиток соціальної інфраструктури, однією з складових якої є будівництво очисних споруд.

Основним джерелом забруднення навколишнього середовища є недостатньо добре очищені або взагалі не очищені господарсько-побутові та промислові стічні води.

Природний процес очищення стічних вод відбувається дуже повільно, а скидання шкідливих речовин є безперервним. У свою чергу, якщо не проводити очищення стічних вод наслідки для екології будуть маловтішними.

Тому створення сучасних екологічно безпечних очисних споруд для очистки, знезараження та утилізації стічних вод є головним пріоритетом комфортного і безпечного рівня життя людства.

Стічні води - води, забруднені побутовими і виробничими відходами, що видаляються з території об’єкта системами каналізації. До стічних вод відносять також воду випадання атмосферних опадів у межах територій населених пунктів та промислових об’єктів. Органічні речовини, які містяться в стічних водах, потрапляючи в значних кількостях у водойми або накопичуючись в ґрунті, можуть швидко загнивати і погіршувати санітарний стан водойм і атмосфери, сприяючи поширенню різних захворювань.

На сьогоднішній день очисні споруди стічних вод повинні бути в кожному котеджі , в кожному населеному пункті, на кожному підприємстві. Розробка проектно-кошторисної документації, створення установок заводом - виробником, будівництво очисних споруд, їх експлуатація - дуже важлива складова розвитку населених пунктів і підприємств. Однак, державні нормативи вимагають високої якості очищення стічних вод, що є необхідним етапом будь-якого технологічного процесу. Кожен з нас повинен розуміти, що такі вимоги якості очищення стічних вод спричиняють ряд трудових витрат.

В свою чергу, кожна людина, керівник підприємства, органи самоврядування населених пунктів повинні замислитися над тим, як наші дії вплинуть на природу та екологічну ситуацію в цілому.

На превеликий жаль, “регенерація” навколишнього середовища не безмежна і ні в якому разі не можна скидати неочищені стоки в навколишнє середовище. Будь-які неочищені господарсько-побутові стоки або стоки будь-якого виробництва, які скидаються у водойми, або на рельєф може призвести до загибелі цілої екосистеми, що для жителів довколишніх районів стає екологічною катастрофою.

Необхідно пам’ятати, що всі ми залежимо від навколишнього середовища та завдання йому шкоди повернеться до нас втричі. Це лише одна з причин, по якій кожен з нас зобов’язаний, в міру своїх сил, дбати про охорону навколишнього середовища. Страшно уявити, що стало б з існуванням людства без очисних споруд стічних вод.

Тому питання транспортування, очищення, знезараження та утилізації стічних вод є невід’ємною частиною проблеми охорони природи, оздоровлення людини, навколишнього середовища та забезпечення санітарного благоустрою населених місць.

За допомогою сучасних екологічно безпечних очисних споруд можна домогтися  відмінних результатів і те, яке відношення будь-який з нас проявить щодо питання очищення стічних вод, показує його турботу про майбутнє своїх дітей, і всього людства.

Оптимальним, практичним і, головне, правильним рішенням буде використання єдиної в Україні серійного виробництва установки біологічної очистки стічних вод за технологією «BIOTAL», придбання та експлуатація якої гарантовано, полегшить Вам життя. В установках «BIOTAL» автором технології безперервно удосконалюється процес очищення стічних вод, для забезпечення максимальної ефективності та економічності їх роботи проводяться дослідження даного процесу.

Ми будемо супроводжувати Вас протягом усього періоду часу: від підбору потрібної Вам продуктивності очисних споруд, комерційної пропозиції, розробки проектно-кошторисної документації до будівництва, монтажу установки і всього періоду її експлуатації.

На завершення, слід зазначити, що найкраще купувати очисні споруди в перевіреної компанії з відмінною репутацією їх виробника, що служить гарантом ефективності, екологічності та безпеки роботи очисних споруд.