Сайт більше не підтримується. Нова версія сайту доступна за посиланням new.biotal.zt.ua
Надбудова

Зовнішній вигляд

З 1-го вересня 2010 року ТОВ "UKRBIOTAL" приступив до виробництва установок BIOTAL КОТЕДЖ, КОМФОРТ і ЕКСКЛЮЗИВ з поліпропіленовою надбудовою.

Особливості монтажу установок BIOTAL з поліпропіленовою надбудовою

Установка BIOTAL з поліпропіленовою надбудовою при низькому рівні ґрунтових вод може встановлюватись без залізобетонного колодязя на основу зі щебеню (100 мм) і бетону (100 мм) з наступним обвалуванням установки цементно-піщаним розчином (при цьому установка повинна бути заповнена водою).

При залягання ґрунтових вод вище основи установки, необхідно здійснити заходи з водозниження рівня води і здійснити бетонування до рівня ґрунтових вод. Вище рівня ґрунтових вод можливе обвалування цементно-піщаним розчином (1 : 5) до верху установки.

Кришка обсипається грунтом з посадкою трави. При цьому люки повинні знаходитися на висоті не менше 150 мм вище рівня землі.

При такому варіанті моноблочної установки вже виконана повна обв`язка компресорів, автоматики й біореактора установки, що дозволило знизити вартість монтажних і пусконалагоджувальних робіт з 25% до 15%.