Сайт більше не підтримується. Нова версія сайту доступна за посиланням new.biotal.zt.ua
Бокс-рекуператор

У випадку, якщо немає можливості розмістити блок управління і компресори моноблочною установки в підсобному приміщенні, ТОВ "UKRBIOTAL" пропонує придбати установку BIOTAL з боксом-рекуператором, в якому вже змонтовані блок управління і компресори установки, що дозволяє розмістити це обладнання безпосередньо над залізобетонним колодязем, в якому розташований біореактор установки BIOTAL. При цьому бокс-рекуператор виконаний таким чином, що до електрообладнання не потрапляє волога з установки, а також дотримується необхідна температура повітря.

 

Є три варіанти монтажу бокса-рекуператора:

1. Монтаж бокса-рекуператора в круглому отворі кришки-люка з водостійкої фанери. При цьому кришка бокса-рекуператора виготовляється з кругової деталі кришки-люка.

2. Монтаж бокса-рекуператора безпосередньо в каналізаційному люці. При цьому кришка для бокса-рекуператора виготовляється з листкового поліпропілену.

3. Монтаж бокса-рекуператора в ґрунт поряд з установкою BIOTAL. При цьому кришка для бокса-рекуператора також виготовляється з листкового поліпропілену. При такому варіанті монтажу, здійснюється утеплення бокса-рекуператора. Кабелі і повітряводи прокладаються до установки в захисному кожусі.